FearDotCom
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
3.4 IMDB Puanı 249 Görüntülenme

FearDotCom

Bir dedektif olan Mike Reilly (Stephen Dorff), tuhaf ve ürkütücü bir ölüm vakasını araştırmakla görevlendirilir. Cinayetin ardındaki tek ortak nokta, ölüm anında "feardotcom" adlı bir internet sitesini ziyaret eden kişiler olmasıdır. Mike, genç bir sağlık uzmanı olan Terry Huston (Natascha McElhone) ile birlikte bu gizemli siteyi incelemeye karar verir.

Mike ve Terry, "feardotcom" sitesine girerek, kullanıcıları 48 saat içinde korkunç ve acımasız bir şekilde öldüren bir lanetin varlığını keşfeder. Siteye giren herkes, ölümcül bir şekilde korkunç vizyonlar yaşamakta ve sonunda korku dolu bir şekilde ölmektedir. Mike ve Terry, lanetin kökenini bulmak ve onu durdurmak için zamana karşı yarışırken, kendilerini karanlık ve rahatsız edici bir dünyaya çekildiklerini fark ederler.

"Feardotcom", psikolojik gerilim ve korkuyu kullanarak, internetin karanlık ve tehlikeli yönlerini ele alan bir film olarak dikkat çeker. Korku dolu atmosferi, ürkütücü sahneleri ve sürpriz dolu kurgusuyla izleyicileri gerilim dolu bir yolculuğa çıkarırken, internetin gücünü ve tehlikelerini sorgulamaktadır.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Korkunoktacom

  Yayın Tarihi:

  30 Ağustos 2002

  Senaryo:

  Moshe Diamant, Josephine Coyle, Holly Payberg-Torroija

  Ödüller:

  3 ödül & 3 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?